اطلاعیه ها
يكشنبه 13 خرداد 1397 تسهیلات جدید دانشگاه پیام نور فارس برای متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب رشته داوطلبان کنکورسراسری ارشد تا 19 خردادماه
تسهیلات جدید دانشگاه پیام نور فارس برای متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت:علاقمندان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند تا 19 خرداد 97 رشته های این دانشگاه را انتخاب کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس ، دکتر عبدالرسول قرائتی افزود: انتخاب رشته داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از امروز آغاز شده است که تا 19 خردادماه در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ادامه دارد.
وی تعداد رشته های فعال درمقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور شهرهای فارس را 50 رشته/محل عنوان کرد و یادآور شد: ظرفیت پذیرش 1356نفراز داوطلبان در مراکز وواحدهای استان فارس فراهم شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس این دانشگاه را به دلیل دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، منحصر به فرد دانست و گفت: شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور با بهره گیری از سیستم های نوین آموزشی بر پایه فناوری اطلاعات بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین فراهم می آورد.
قرائتی ضمن اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است، اظهار داشت: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، آزمون های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند.
وی ادامه داد: اگر رشته مورد نظر داوطلب در مراکز استان فارس وجود نداشته باشد، متقاضی می‌تواند در رشته های سایر مراکز دانشگاه پیام نور سراسر کشور ثبت‌نام کند. همچنین داوطلبانی که در دانشگاه پیام نور خارج از شهر خود پذیرفته شوند، می توانند در بخشی از کلاسها به صورت الکترونیکی حضور یافته وامتحانات پایان ترم خود را در نزدیکترین دانشگاه پیام نور به محل سکونت خود بدون هیچ محدودیتی بگذرانند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس خاطرنشان کرد: با توجه به نظام آموزشی استاندارد و منعطف دانشگاه پیام نور ، برای همه دروس کلاس تشکیل شده اما شرکت دانشجویان در کلاس‌های درس تئوری، هیچ الزامی ندارد که این امر یکی از تسهیلات ایجاد شده برای افراد شاغل،زنان خانه دار و سایر متقاضیانی است که قصد دارند در کنار سایر فعالیت های خود به تحصیل نیز ادامه دهند.
دکتر قرائتی همچنین یادآور شد:علاوه برتقسط شهریه دانشجویان، امکان استفاده از وام صندوق رفاه نیز برای دانشجویان پذیرفته شده وجود خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور پذیرای تمام داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه در تمامی گروه های آزمایشی،علوم ریاضی وفنی، علوم تجربی، علوم انسانی، کشاورزی و هنر است.
گفتنی است نتایج نهایی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد شهریورماه اعلام خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر