اخبار
 
مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور به متقاضیان تحصیل معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز ، همزمان با امتحانات پایان ترم و با هدف معرفی دستاوردها ، توانمندیها و مزیت های دانشگاه پیام نور ، ویژه نامه امتحانات در اختیاردانشجویان این مرکز دانشگاهی قرار گرفت.
در این ویژه نامه علاوه بر دستاوردها و مزیت های دانشگاه پیام نور ، راهنمای دانشجویان در زمان امتحانات ، پل ارتباطی دانشجو و دانشگاه ، منشور اخلاقی ، آیین نامه و مقررات مربوط به امتحانات و راهنمای حوزه های امتحانی به دانشجویان معرفی شد.
استقرار در محل حوزه های آزمون سراسری 97 در سطح شهر شیراز ، توزیع تراکت و بروشور مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور ، ایجاد گروههای مشاوره در نقاط مختلف و اطلاع رسانی در خصوص همایش بزرگ رایگان معرفی دانشگاهها و نحوه انتخاب رشته /شهر از جمله فعالیتهای انجام شده در این زمینه است.
هادی کشاورزی مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز گفت: برپایی میز خدمت در حوزه اصلی کنکور سراسری و همچنین ساختمان اداری دانشگاه ، نصب بنر و پوستر در سطح شهر و محوطه دانشگاه و همچنین ایجاد پل های ارتباطی ( پیام رسان ، سایت ، شماره پیامک ، شماره مستقیم ) جهت انجام امور مشاوره و ارائه اطلاعات لازم به متقاضیان از دیگر اقدامات معرفی دستاوردها دانشگاه پیام نور و همچنین اطلاع رسانی در خصوص همایش رایگان معرفی دانشگاهها می باشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر