اخبار
1397/7/11 چهارشنبه
حضور دانشگاهیان پیام نور شیراز در آیین بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس

.

اساتید ،کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز شیراز در آیین بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز شیراز در آیین بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس که با حضور استاندار فارس و روسای دانشگاه های استان در تالار رازی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه شیراز برگزار شد. شرکت کردند.
دکتر حمید نادگران رئیس دانشگاه شیراز در این مراسم گفت: 205 دانشگاه و مرکز آموزش عالی و پژوهشی در استان فارس فعال است و 205 هزار و 797 دانشجو در 1146 رشته گرایش در این دانشگاه ها به تحصیل مشغولند.
وی از ارتقای جایگاه بین المللی این دانشگاه خبر داد و گفت: با اقدامات صورت گرفته و تلاش دانشگاهیان رتبه بین المللی دانشگاه شیراز از 800 به 500 ارتقاء یافته است.
مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس در آیین بازگشایی دانشگاه های استان فارس با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به جامعه بزرگ دانشگاهی استان، این آغاز را نوید شروع دوره جدیدی از تکاپوی علمی و تلاش پژوهشی در سطح مراکز آموزش عالی استان فارس دانست و افزود: بدون تردید این رویداد از جمله مهمترین و تحول آفرین ترین اتفاقات است.
مهندس تبادار با ابراز تاسف از اینکه امروز فاصله قابل توجهی بین پتانسیل های علمی کشور با نیازهای بخش صنعت وجود دارد، تاکید کرد: این شکاف باید با تعامل بیشتر صنایع و مراکز علمی و دانشگاهی پر شود.
در این مراسم ، دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر پیش قدم رئیس دانشگاه آزاد شیراز و دکتر رزمجو مشاور استاندار فارس در زمینه دانشگاه ها نیز به بیان مطالبی پرداختند.
پخش کلیپ و اجرای گروه تواشیح طاها از دیگر بخش های آئین بازگشایی دانشگاه های فارس بود


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ