اخبار
1397/6/17 شنبه
جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد
جشن بزرگ 500 فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور شیراز با حضوراساتید، کارکنان و جمعی از خانواده فارغ التحصیلان در سالن همایشهای غدیر دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز ، جشن بزرگ 500 فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور شیراز با حضوراساتید، کارکنان و جمعی از خانواده فارغ التحصیلان در سالن همایشهای غدیر دانشگاه برگزار شد.
قاسم فروزانی رییس دانشگاه پیام نور شیراز ضمن تبریک به دانش آموختگان گفت: جشن دانش آموختگی یک روز باشکوه است و امیدوارم همواره این مسیر تکامل و دگرگونی مستدام باشد.
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) و دربیان اهمیت کسب علم و دانش افزود: خیر دنیا و آخرت از طریق کسب علم و دانش رقم می خورد و شرّ دنیا و آخرت با نادانى و جهل .
رییس دانشگاه پیام نور شیراز گفت: در این روز بزرگ و باشکوه تلاش های دانشجویان، اساتید و مسئولان دانشگاه به ثمر می نشیند و این پایان راه نیست بلکه شروعی دوباره برای کسب مدارج علمی و اخلاقی بالاتر است.
وی در تقدیر از پدران و مادران فارغ التحصیلان این دانشگاه اضافه کرد : تلاش و زحمات دلسوزانه شما قابل تقدیر و ستایش است و امیدوارم فرزندان این مرز و بوم دینِ خود را به پدران و مادران دلسوز و همچنین به ملت و کشور خود ادا کنند و منشا خدمات ارزشمندی به جامعه باشند.
قاسم فروزانی ضمن تشریح توانمندی ها ، دستاوردها و موفقیت های دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز شیراز ، افزود: دانشگاه پیام نور شیراز به دانش آموختگان خود افتخار می کند و بی شک امروز نقطه عطف و روزی به یادماندنی و فراموش نشدنی در زندگی یکایک شما عزیزان خواهد بود.
اجرای برنامه های شاد و متنوع از جمله تک خوانی توسط هنرمند مطرح کشور رضا شیری ، اجرای برنامه طنزپردازی توسط هنرمند شیرازی فرشاد صفری، اجرای چندین کلیپ و مسابقه ، قرعه کشی و اهداء جوایز ، تقدیر از فعالین فرهنگی و عوامل اجرایی و قرائت سوگند نامه از دیگر برنامه های جشن فارغ التحصیلی دانشگاه پیام نور شیراز بود.تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir