اطلاعیه ها
1399/6/29 شنبه
قابل توجه دانشجویان متقاضی تغییر رشته مرکز شیراز
تغییر رشته مرکز شیراز

.

دانشجوی گرامی ؛ با توجه به اینکه طبق تقویم آموزشی فرصت ارائه درخواست تغییر رشته از روز سوم شهریورماه آغاز می شود و با عنایت به شیوع مجدد ویروس کرونا ، خواهشمند است جهت انجام فرایند تغییر رشته، فرمهای پیوست ( فرم الف ت و فرم ت1 ) را با دقت تکمیل نموده و فایل Word آنرا حداکثر تا تاریخ 20 شهریور ماه به ایمیل trshiraz@yahoo.com ارسال فرمایید. لازم به توضیح است نتیجه بررسی درخواستها ، پیش از پایان مهلت حذف و اضافه (8 تا 20 مهرماه) در سامانه گلستان قابل مشاهده می باشد ؛ لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه اکیدا خودداری فرمائید.

 دقت فرمایید فرم ها به صورت کامل تکمیل شوند و همه اطلاعات لازم اعم از شماره تماس ، تاریخ و امضا در فرم ت 1 درج گردد. به درخواستهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و عواقب آن متوجه شخص دانشجو می باشد.

تذکر: شرط  تغییر رشته  گذراندن حداقل 12 واحد درسی از سرفصل دروس رشته فعلی و کسب معدل حداقل 12می باشد.

* دروس اختیاری مازاد ( ارزشهای دفاع مقدس، حقوق شهروندی، کارآفرینی و حفظ جز سی قرآن ) جهت تغییر رشته مورد قبول نمی باشند.

*تذکر مهم : دانشجویانی که متقاضی تغییر رشته به رشته علوم ورزشی می باشند علاوه بر فرمهای فوق می بایست گواهی معتبر از پزشک دال بر سلامت کامل جسمانی جهت انجام فعالیتهای ورزشی اخذ نموده و اسکن گواهی سلامت را  به همراه دوفرم دیگر به آدرس ایمیل اعلام شده ارسال نمایند. مجددا تاکید می شود که به درخواستهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و عواقب آن متوجه شخص دانشجو می باشد.

* دانشجویان گروه مهندسی و علوم پایه در صورت احراز شرایط لازم (گذراندن حداقل 12 واحد درسی از سرفصل دروس رشته فعلی و کسب معدل حداقل 12) مجاز به تغییر رشته به کلیه رشته های فعال مرکز شیراز(به جز رشته مهندسی معماری) می باشند.

* دانشجویان گروه علوم انسانی در صورت احراز شرایط لازم (گذراندن حداقل 12 واحد درسی از سرفصل دروس رشته فعلی و کسب معدل حداقل 12) مجاز به تغییر رشته به کلیه رشته های فعال گروه های علوم انسانی، هنر و زبان می باشند.

* دانشجویان مهمان جهت تغییر رشته باید با هماهنگی مرکز اصلی خودشان (مرکز مبدا) اقدام فرمایند.

شماره تماس کارشناس تغییر رشته( تماس فقط روزهای زوج از ساعت 10 الی 12 ) : 36222255  داخلی 166  زمانی

 

جهت دانلود فرم ها اینجا کلیک کنید 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر